לילדים בלבד

שירי ילדים - משחקים לילדים - סרטים לילדים - הצגות ילדים - אטרקציות לילדים - פעילויות לילדים - סיפורי ילדים - יצירות לילדים

רעיונות מדליקים לשקיות ליום ההולדת שלכם!

הי חבר'ה, יום ההולדת שלכם מתקרב? ברור לכם שזו באמת הולכת להיות מסיבה מדהימה וכיפית, ואתם כבר מדמיינים איך כל החברים יגיעו, ירימו אתכם על הכסא, אמא תחתוך את העוגה…. וזו ממש תהיה חוויה מדהימה! חשוב רק לזכור, שמעבר לכך שאתם הולכים באמת לקבל המון מתנות שוות, כדאי לזכור שגם החברים שלכם לא יצאו בידיים ריקות, והם צריכים לקבל בסוף שקיות יום הולדת מיוחדות ליום ההולדת. רוצים להפתיע אותם בשקיות מקוריות? הנה כמה רעיונות.

 

שקיות שיעיפו את החברים שלכם

  • שקיות מתוקות אישיות – אתם בטח יודעים שבשקיות ההפתעה תמיד יש בעיקר ממתקים, אבל אתם גם מכירים טוב את החברים ויודעים שלכל חבר העדפה משלו – זה אוהב פסק זמן, אחר אוהב ביסלי, ויש מישהי שבכלל אוהבת רק סוכריות על מקל. לכן, תיצרו לכל אחד שקית מתוקה אישית עם הממתקים שהוא אוהב בלבד! על כל שקית גם רושמים את השם של החבר – ואז הם באמת ימצו את השקית.
  • לצירי על השקית – קחו שקיות ריקות בצבע לבן, ותתחילו לקשט אותם בעצמכם! במקום לקבל את אותן שקיות זהות עם הדפס, שבואו נודה בזה, הוא לא תמיד יפה במיוחד – אתם תוכלו לקשט בעצמכם! אם יש לכם נטייה יצירתית זה כמובן נהדר, וכל ילד יקבל שקית מעוצבת באופן אישי.
  • לצרף מתנה מתאימה – לא רק ממתקים יכולים להיות בשקית. אם למשל נולדתם בקיץ – אפשר לשכנע את אבא ואמא שגם יצרפו לכל שקית גלגל ים או מצופים. נולדתם בחורף? צרפו לכל שקית הפתעה כפפות מגניבות, ואפשר להמשיך ברעיונות הללו כמובן.

 

שיהיה לכם יום הולדת שמח!

כמו שאתם רואים, יש כמה אפשרויות ממש לשדרג את השקיות ליום ההולדת שלכם, ואתם יכולים לחשוב כמובן על עוד כמה רעיונות מגניבים. אתם מוזמנים אפילו לשלב בין כמה מהרעיונות שהצענו לכם, וליצור באמת שקיות מדהימות ליום ההולדת שלכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לילדים בלבד :-) © 2014 Nursery Rhymes & Kids Songs Frontier Theme
נגישות