לילדים בלבד

שירי ילדים - משחקים לילדים - סרטים לילדים - הצגות ילדים - אטרקציות לילדים - פעילויות לילדים - סיפורי ילדים - יצירות לילדים

מדוע חשוב לבחור דשא סינטטי נקי מעופרת ומתכות כבדות למען בריאות המשפחה?

השימוש בחומרים סינטטיים ופלסטיים ליצור משטחי דשא סינטטי לא אמור לבוא על חשבון בריאות המשפחה. הדרך למנוע נזקים בריאותיים היא לבחור דשא סינטטי נקי מעופרת ומתכות כבדות.

מלבד המשפחה הקרובה, חשוב לבחור דשא סינטטי נקי מעופרת ומתכות גם בשביל בריאות חיות המחמד. דשא כזה מאפשר לרצף את הגינה או המרפסת ולא לדאוג לכלב או לחתול. לדשא אין ריח של צמח והם לא חופרים בו או עושים עליו את הצרכים שלהם.

היתרונות של דשא סינטטי נקי מעופרת ומתכות

חשוב לבחור דשא סינטטי נקי מעופרת ומתכות גם כדי לנצל את היתרונות הבאים:

א. חיסכון במיםדשא סינטטי נקי מעופרת ומתכות לא רק יעזור לשמור על בריאות המשפחה, אלא גם יחסוך בהוצאות מים. הוצאה חד פעמית על התקנה של דשא סינטטי עשויה לחסוך אלפי שקלים בשנה. זו השקעה משתלמת לטווח הקצר והארוך ופתרון אידיאלי לבתים פרטיים וגינות ציבוריות.

ב. טיפול ותחזוקה – דשא סינטטי עמיד בלי עופרת ומתכות כבדות לא דורש שום סוג של תחזוקה מיוחדת. אין צורך בריסוס, דישון, הדברה וכיסוח ואין חומרים כימיים שמוחדרים לתוכו כדי לשמור על הברק. הטיפול והתחזוקה מינימאליים למדי והדשא עמיד גם בפני בלאי ושחיקה.

ג. שימוש בדשא סינטטי במקומות שבהם קשה להצמיח דשא טבעי – עד לפני מספר שנים נאלצו לקוחות פרטיים לוותר על היתרונות האסתטיים של דשא בגלל שלא ניתן היה להצמיח אותו במקומות קרים או חשוכים. לעומת זאת, כיום אפשר למצוא סוגים מסוימים של דשא סינטטי נקי מעופרת ומתכות כבדות שעמיד בפני קור. הדשא גם לא דורש חשיפה לשמש ולכן הוא אידיאלי לשימוש בחדרים סגורים.

כפי שניתן להבין, אפשר לדעת איזה דשא סינטטי מכיל חומרים כמו עופרת ומתכות מסוימות באמצעות השווה בין דגמים, התייעצות עם אנשי מקצוע ואיסוף המלצות מטעם לקוחות קודמים. ההשוואה חיונית כי דשא סינטטי עם עופרת ומתכות כבדות עלול לגרום נזקים בלתי הפיכים למשפחה כולה בטווח הקצר והארוך כאחד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לילדים בלבד :-) © 2014 Nursery Rhymes & Kids Songs Frontier Theme
נגישות