לילדים בלבד

שירי ילדים - משחקים לילדים - סרטים לילדים - הצגות ילדים - אטרקציות לילדים - פעילויות לילדים - סיפורי ילדים - יצירות לילדים

כך לא תשכחו את ילדכם באוטו

הדעת אינה תופסת: איך אפשר לשכוח ילד בכלל ואת הילד שלכם בפרט באוטו? שאלה זו, אשר עד לפני שנים אחדות היתה עשויה/עלולה להישמע מופרכת והזויה מקבלת באחרונה, נוכח ריבוי מקרים של שכחת הורים את ילדיהם ברכב נעול לבעלת חשיבות קיומית עליונה. לא מדובר רק בעבירה אלא ברשלנות פושעת, בלתי נסלחת.

מעבר לאבל, לכאב ולצער שאין להם שיעור ואין להם מידה על אובדן ילד, אשר מי מהוריו, ברשלנותו, גרם או גרמה את מותו, אתם עלולים להיתבע גם בבית משפט ועשויים, ככל שהדבר נשמע בלתי אפשרי, להיזקק לשירותיו של עורך דין.  אלא שדיון בהיבט המשפטי של המקרה, חשוב ככל שהוא, בא לאחר הנושא החשוב יותר. נקיטת אמצעים שונים שלא יאפשרו לכם לשכוח כי ברכב נמצא ילד קטן עשויים למנוע את שכחתו ברכב נעול, חסר ישע, חסר אונים, נידון לחנק.

לכל אחד יש דרכים, אמצעים ושיטות להזכיר לעצמו לא לשכוח דברים שונים. אין לאיש דבר יקר יותר מאשר לילדיו. כל האמצעים כשרים כדי לשמש תזכורות כי ברכב שלכם מצוי ילדכם, בבת עיניכם, ואתם ודאי תעשו כל מה שצריך ואפשרי ובעיקר חיוני והכרחי ואינו סובל דיחוי כדי להזכיר לעצמכם להוציא אותו מהרכב לפני נעילתו:

 עצות וטיפים שימנעו מכם לשכוח את  ילדכם ברכב

  1. לשיר לו כל הזמן. לציין את שמו בכל רגע.
  2. לשמור על קשר עין רציף ושוטף עם הילד היושב חגור מאחור.
  3. לחלוץ אחת מנעליכם ולהניח אותה על יד הילד.
  4. לרשום את שמו של הילד על קרטון גדול ולהניח אותו מולכם.
  5. להניח את הארנק ואת הטלפון הנייד על יד הילד במושב האחורי, לתזמן בטלפון תזכורת קבועה באמצעות הטלפון (שיר ילדים) בכל עשר דקות בין השעה שבה אתם נוהגים להוריד את הילד מהרכב ולהכניסו לגן או למעון עד שעה לאחר מכן.
  6. לא להקשיב לרדיו כדי שדעתכם לא תוסח.

הישנות מקרים של שכחת הורים את ילדיהם ברכב נעול מחייבת את כל הורה לעשות את הדברים האלה או אחרים, נוספים, כדי שלא ייווצר מצב שהנהג או הנהגת ברכב ינעלו אותה כאשר ילד נמצא בתוכו. שום עורך דין, מקצועי ומנוסה ככל שיהיה, לא יוכל לשנות את המצב הטראגי, הבלתי הפיך, אם וכאשר, חלילה, תשכחו את ילדכם בתוך רכב נעול. מוטלת עליכם אחריות שאין כבדה ממנה- להימנע בכל מחיר מנעילת רכב כאשר ילד נשכח בתוכו.

המאמר באדיבות: lp-adv.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לילדים בלבד :-) © 2014 Nursery Rhymes & Kids Songs Frontier Theme
נגישות