לילדים בלבד

שירי ילדים - משחקים לילדים - סרטים לילדים - הצגות ילדים - אטרקציות לילדים - פעילויות לילדים - סיפורי ילדים - יצירות לילדים

חדרי בריחה שילדים אוהבים

בתור הורים לילדים, אנחנו כמעט תמיד נחפש פעילות חדשה ומעניינת שתשבור את השגרה בעבור הילדים שלנו. אנחנו הרי לא רוצים שהם יתרגלו לבצע את אותה הפעילות פעם אחר פעם, ובסופו של דבר יתלוננו כלפינו שמשעמם להם. מעבר לכך, כמעט כל הורה רוצה לבלות זמן איכות עם הילדים שלו בפעילות מרעננת וכיפית שממש לא עושים כל יום, כי בכל זאת אנחנו אנשים עסוקים עם עבודה והרה סידורים ביום יום. לכן, מומלץ מאוד לפנות קצת זמן ביומן, ולצאת לפתור חדרי בריחה עם הילדים?

האם זה מתאים לכל הילדים?

הרבה תוהים אם חדרי בריחה זאת פעילות שמתאימה לילדים שלהם. התשובה הברורה היא שיכול להיות שחדר הבריחה מתאים לילדים שלכם ויכול להיות שלא – צריך פשוט לצאת ולבדוק. אבל האמת היא שלדעתי אפשר לקבוע בביטחון שחדרי בריחה עם הילדים זאת פעילות שמתאימה לכל אחד מהם. אחרי הכל, אילו ילדים לא אוהבים להיכנס לתוך סיפור רקע מרתק ששואב אותם פנימה, ממש כמו בסרט שהכל קורה בו בצורה מוחשית? אילו ילדים לא אוהבים לשחק? אילו ילדים לא אוהבים להתלהב מטריקים טכנולוגיים חמודים? ברור שכל הילדים אוהבים את אלה, ועל כן ברור שכל ילד יכול להתחבר לחדר בריחה.

זה לא קשה מידי בעבור ילדים?

רבים מההורים תוהים – האם חדרי בריחה עם הילדים זאת לא חוויה קשה מידי? הרי מדובר על חדרים שיכולים להיות מפחידים ומאתגרים מידי? האמת היא, שבאמת יש חדרים שמבוססים במיוחד על רגש הפחד. אבל, הרוב הגדול של חדרי הבריחה בכלל לא משחקים על רגש הפחד ועל כן מתאימים במיוחד למשחק עם הילדים. מבחינת רמת הקושי – תמיד אפשר למצוא חדר למתחילים. זה ייתן לילדים שלכם ולכם חוויה זורמת מדי ולא מאתגרת מעבר ליכולת של הקבוצה.

איך להתנהל בתוך החדר?

רבים מההורים תוהים – מה ההתנהלות הקבוצתית בתוך חדרי בריחה עם הילדים? יש אכן כמה טיפים שכדי ליישם בשטח: תנו לילדים חופש לחפש רמזים. אם הילדים מתקשים – זרקו להם רמז, אל תפתרו בשבילם. אל תזלזל בילדים. הם חושבים בצורה שונה – לרוב זה אפילו נותן להם יתרון עליך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לילדים בלבד :-) © 2014 Nursery Rhymes & Kids Songs Frontier Theme
נגישות