לילדים בלבד

שירי ילדים - משחקים לילדים - סרטים לילדים - הצגות ילדים - אטרקציות לילדים - פעילויות לילדים - סיפורי ילדים - יצירות לילדים

השכרת מתנפחים לימי הולדת

בעבר כשהיינו חוגגים ימי הולדת לילדים שלנו, כל מה שהיינו צריכים בשביל שייהנו, זו מוזיקת רקע, שולחן עמוס ממתקים וחטיפים, וכמה משחקי חברה שאנחנו היינו מארגנים. אם היינו רוצים להפוך את האירוע לקצת יותר מפואר, היינו מזמינים קוסם או ליצן, שהיו מפעילים את הילדים.

היום ילדים מבקשים הרבה יותר ולמען האמת גם אנחנו רוצים לתת להם הרבה יותר מזה. לכן כשאנחנו חושבים על אירוע יום הולדת לילדים, אנחנו חושבים על מתקנים מיוחדים שיהפכו את האירוע לשמח וחגיגי, למשל, אנחנו חושבים על השכרת מתנפחים, בהם הילדים יכולים ליהנות, לשחק, לקפוץ ולהתגלש, כל זה בזמן שאנחנו יכולים להביט מהצד ולראות כמה כיף להם.

השכרת מתנפחים ליום הולדת – מה אנחנו צריכים לדעת

ישנם דברים שונים שעליכם לדעת בטרם תבחרו איזה מתנפחים להשכיר לאירוע יום הולדת של הילדים. בשביל שתעשו את זה כמו צריך, דאגנו לכם לרשימה שתוכל לעזור לכם בשעת הצורך:

ראשית, מוטב להזמין כמות מתנפחים על פי כמות השטח שעומד לרשותכם. מאחר וסביר להניח שבשטח תצטרכו גם להציב שולחנות, כסאות ודברים נוספים, תחשבו כמה מתקנים אתם יכולים להכניס, בצורה כזו שהמקום יישאר מרוויח ופתוח. כך הילדים ייהנו הרבה יותר מהמתקנים ומהאירוע בכלל.

שנית, תשכירו רק מתנפחים שמתאימים לגיל של הילדים. אל תחפשו מתקנים של ילדים גדולים, עבור ילדים שזה לא עומד בגיל שלהם. אחרת אתם עלולים לגלות שהילדים לא יכולים להשתמש בהם, ואתם צריכים כל הזמן לעזור להם. זה יכול להרוס את ההנאה שלהם ושלכם.

שלוש, תוודאו שהמתקנים כוללים מספר אטרקציות. למשל, מגלשות, סולמות, חדרים בהם ניתן לשחק מחבואים ועוד. כך תוכלו להפעיל את הילדים בצורות שונות.

ארבע, אל תשכחו לשים את המתקנים באזור מוצל, לא תרצו שהילדים ישחקו בשמש החמה.

חמש, לפני שאתם פונים לחברה של השכרת מתנפחים, תקראו קצת חומר על המתקנים, אילו אמצעי בטיחות עליכם לנקוט, כיצד מפעילים אותם, אילו מתנפחים קיימים בשוק. ככל שתדעו יותר יהיה לכם קל יותר להחליט איזה מתקן לשכור.

שש, תבקשו לקבל מהחברה בה אתם שוכרים את המתנפחים, את כל הפרטים הנדרשים, הן על הפעלת המתקנים, הן על אמצעי בטיחות, אחריות וכמובן משך הזמן שאתם יכולים לשכור את המתנפחים ולהשתמש בהם. הכל צריך להיות חתום וסגור ביניכם.

ההמלצה שלנו היא לא להשתמש רק במתקנים מתנפחים ביום הולדת, אלא לחפש עוד כלים ואמצעים להפוך את האירוע לשמח יותר. אומנם מתנפחים יכולים להוות מקום בו הילדים ישחקו ביחד, אך אין במשחקים על המתנפחים אלמנט קבוצתי. לכן מוטב אולי, לצד שימוש במתקנים, גם לעשות משחקי חברה קבוצתיים, בהם הילדים ישחקו ביחד, תחרויות קבוצתיות והפעלות שונות. זה יהפוך את היום הולדת להרבה יותר כיפי ושמח.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לילדים בלבד :-) © 2014 Nursery Rhymes & Kids Songs Frontier Theme
נגישות