לילדים בלבד

שירי ילדים - משחקים לילדים - סרטים לילדים - הצגות ילדים - אטרקציות לילדים - פעילויות לילדים - סיפורי ילדים - יצירות לילדים

המדריך לבחירת הדלת המושלמת לחדר הילדים המושלם

חדר הילדים הוא, ללא כל ספק, החדר המתוק, החלומי והמזמין ביותר בבית. אם אתם בדרך לעיצוב חדר ילדים חדש או שואפים לחדש את פניו של חדר הילדים הקיים, מומלץ מאוד להתמקד בבחירת הדלת הנכונה אשר תשמש את דיירי החדר באופן אופטימלי.

מהם הפרמטרים שחשוב לקחת בחשבון בבחירת דלת לחדר הילדים?

הגם שלכל דלת פנים ובייחוד לדלת חדר הילדים פוטנציאל עיצובי רב משמעות, בבואכם לבחור דלת לחדר הילדים, חשוב להתמקד תחילה בהיבטים הפונקציונליים – טכניים של הדלת, אשר יבטיחו את שביעות רצונכם המושלמת לאורך זמן. ראשית, בדומה לכל מוצר אחר העתיד להשתלב בחדר הילדים, תנו דעתכם על רמת הבטיחות של המוצר ואל תתפשרו על בטיחות אופטימלית. מעבר לכך, מומלץ להתמקד בבחירת דלת עמידה במיוחד אשר תוכיח כושר התמודדות מיטבי עם שלל האתגרים עימם מתמודדת כל דלת חדר ילדים סטנדרטית כדוגמת טריקות, חבטות ושאר אתגרים המאפיינים, יותר מכל, את ההתנהלות השגרתית בחתכי הגיל היותר נמוכים. נקודה נוספת שחשוב לזכור היא עמידות בפני מים. הגם שחדר הילדים איננו מוגדר באופן רשמי כאחד החדרים הרטובים במרחב הביתי, אין כל ספק כי כחדר הנתון תחת שרביטם של צעירי המשפחה ומייצר את היקפי הלכלוך המרשימים ביותר במרחב הביתי, הוא עתיד להישטף לעתים קרובות ביותר, ולכן, חשוב מאוד שדלת חדר הילדים תהיה עמידה דיה כנגד מים. פן חשוב נוסף שכדאי לזכור בבחירת דלת לחדר הילדים הינו קלות הניקוי של הדלת. בהתחשב בכך שטביעות אצבע קטנטנות, כתמי צבע ושאר מרעין בישין עומדים להיות מנת חלקה של הדלת באופן שגרתי, חשוב לבחור בדלת שניתנת לניקוי מהיר וקל.

מה חשוב לזכור בבחירת עיצוב הדלת?

כאחד האלמנטים הדומיננטיים ביותר בחדר הילדים וכרהיט המקדם את פניהם של הבאים בשערי החדר, לדלת הכניסה לחדר הילדים משמעות עיצובית רבה. באופן טבעי, סביר להניח שתמצאו את עצמכם מסוחררים מול קשת הסגנונות והעיצובים העשירה העומדת בפניכם. עם זאת, מומלץ ביותר לבחור את הדלת תוך חשיבה לטווח רחוק. בהתחשב בכך שרכישת דלת הינה רכישה ארוכת טווח, לא כדאי לבחור בדלת בעלת עיצוב ילדותי יתר על המידה אשר, בעוד שנים ספורות, תהפוך לבלתי רלוונטית. מנגד, תוכלו בהחלט לרכוש דלת בעלת עיצוב צעיר ואטרקטיבי אשר תשתלב במראה חדר הילדים גם בעוד שנים אחדות, כאשר הילד יתבגר ועמו עיצוב החדר. 

בשביל השקט הנפשי שלכם

נקודה נוספת שכדאי לתת עליה את הדעת היא כושר הבידוד של דלת חדר הילדים, כאשר השקעה בדלת בעלת כושר בידוד גבוה תאפשר לכם לבודד את רעשי חדר הילדים במהלך שעות היום ואף לבודד את רעשי הרקע של הבית בשעות הערב המאוחרות, כאשר דיירי חדר הילדים נהנים מסביבת שינה שקטה ונינוחה מבלי שבני הבית הבוגרים ייאלצו לשמור בקפדנות על השקט.

לפרטים נוספים על דלתות פנים אתם מוזמנים לבקר באתר שלנו דלתות שערי ברכה – דלתות כניסה ופנים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לילדים בלבד :-) © 2014 Nursery Rhymes & Kids Songs Frontier Theme
נגישות