לילדים בלבד

שירי ילדים - משחקים לילדים - סרטים לילדים - הצגות ילדים - אטרקציות לילדים - פעילויות לילדים - סיפורי ילדים - יצירות לילדים

הילדה כבר עושה בת מצווה? כך תבחרו הזמנות!

מזל טוב! הגיע הרגע לו חיכית כל כך הרבה זמן והנה את עומדת להפוך מילדה לנערה בוגרת, אחראית שלוקחת החלטות, עוזרת יותר בבית…בקיצור מישהי שאפשר לסמוך עליה!

בתור הורים אתם בטח שותפים מלאים בתהליך ההפקה, הארגון ותכנון בת המצווה, אחד האירועים היותר מרגשים בחייה של בתכן, אירוע עם משמעות. בין אם החלטתם לשלב באירוע אורחים מבוגרים יחד עם ילדי הכתה ובין אם החלטתם להפריד בין החגיגות, חלק בלתי נפרד מתהליך ההתארגנות קשור לעיצוב הזמנות לבת מצווה, זאת בנוסף לבחירת המקום, הצלם, האטרקציות, הקייטרינג ועיצוב השולחנות.

מדוע כדאי להשקיע בהזמנות לבת מצווה?

בעידן שלנו, כמעט כל אירוע שאנו מפיקים מבוסס על קונספט, כלומר כל האירוע הוא בעצם חלק מרעיון מסוים. זו יכולה להיות בת מצווה בסגנון הוואי, זו יכולה להיות בת מצווה שכולה ורוד, בת מצווה של קיץ בבריכת השחייה השכונתית או כל רעיון אחר שעולה לכם בראש ויחבר את בתכם לאירוע מבחינה רגשית. לכן, כאשר אתם מחליטים על הקונספט, הכל יתנהל על פי אותו רעיון: האטרקציות, העיצוב של השולחנות, המוזיקה, האוכל, קבלת הפנים, הלבוש ועוד… ברגע שגם ההזמנות מבוססות על אותו קונספט, הדבר יוצר מאין באז אצל האורחים, בעיקר אצל הילדים וגורם להם להתרגש לקראת האירוע ולא פחות חשוב, לצפות לו ולהבטיח את נוכחותם.

אז איך בוחרים הזמנות לבת מצווה?

ובכן, היום יש המון דרכים שבאמצעותן ניתן לעצב ולהדפיס הזמנות לבת מצווה. תוכלו לצייר או לסרטט בעצמכם את ההזמנה ואז את הסרטוט לשלוח לבית דפוס המתמחה בעריכה והדפסה של הזמנות לאירועים. דרך נוספת הינה לבחור במעצבת גראפית, להסביר לה מה הרעיון הכללי של ההזמנה ושל האירוע ולאחר שיש סקיצה, אפשר לעשות תיקונים ובהשלמתם גם כן לבחור בבית דפוס. ניתן גם להיעזר בכל מיני תוכנות או אתרים אונליין דרכם ניתן לבחור פורמט לעיצוב הזמנות, לכתוב את המלל הרלוונטי בתוך הפורמט ולשלוח לדפוס.

הזמנות לבת מצווה – מאיפה לוקחים רעיונות?

אם עדיין אין לכם רעיונות להזמנה, תוכלו לשוטט באתרי האינטרנט השונים העוסקים בעיצוב הזמנות ולקחת השראה משם. בנוסף, הדרך הטובה ביותר לעצב את ההזמנה היא על בסיס צבעים אליהם בתכם מתחברת וגם כמובן על בסיס אותו קונספט שבחרתם לאירוע. אם יש לילדה תחביב או משהו שהיא אוהבת לעשות, זה יכול בהחלט להיות רעיון מצוין לעיצוב ההזמנה.

רוצים להדפיס הזמנות לבת מצווה? הקליקו כאן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לילדים בלבד :-) © 2014 Nursery Rhymes & Kids Songs Frontier Theme
נגישות